O nas

Pixmet - Raczkowskiego 7, Bydgoszcz

Firma PIXMET Sp. z o. o. rozpoczęła działalność na początku 2012 roku. Jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Dzięki doświadczonej kadrze oraz nowoczesnym technologiom świadczy usługi cięcia laserowego i gięcia wszelkiego rodzaju blach aluminiowych i stalowych. W zakresie naszego działania jest również projektowanie wykrojów z blachy, zagięć poszczególnych elementów oraz dalsza obróbka mechaniczna, aż do gotowych, pomalowanych proszkowo produktów.

Potrzebujesz opinii fachowego konstruktora? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

PIXMET to zespół fachowców nastawionych na szybką i profesjonalną obsługę klientów. Usługi wykonujemy zarówno z naszego, jak i dostarczonego przez klientów materiału. Przestrzegamy zasady, żeby arkusze blachy, z których realizujemy nasze usługi (również te powierzone nam przez klienta do dalszej obróbki) były dobrej jakości. Spełnienie tego warunku umożliwia sprawną realizację kolejnych procesów obróbki detali aż do malowania włącznie. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom usług najlepszej jakości. Liczymy na to, że takie podejście zapewni firmie PIXMET silną i stabilną pozycję na rynku dzisiaj i w przyszłości.

Jeśli chcesz bliżej poznać nasz zespół i ofertę – zapraszamy do naszego biura. W celu uzgodnienia terminu wizyty, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z Zasadami przetwarzania danych osób fizycznych.